Представництво  в судах та надання іншої правової допомоги адвокат  здійснює  в межах міста Львова та області. За необхідності, юридичні послуги можуть бути надані і в іншому місці на території України.

           

Надати  якісну юридичну послугу  неможливо без вивчення усіх обставин конкретної справи, всебічного аналізу документів та фактів, які мають значення для справи, тому для уникнення непорозумінь, адвокат не консультує в телефонному режимі по справах, які не перебувають у його веденні.

             

За наявності правової проблеми,  Ви можете зателефонувати  мені або коротко написати  про суть питання  на електронну пошту чи Viber. У випадку можливості  надання  правової допомоги,  домовляємося про зустріч у зручний для вас час в  моєму офісі. На першу зустріч потрібно підготувати  всі наявні  матеріали.

             

Якщо юридичну допомогу можна надати дистанційно, тоді  домовляємося про умови дистанційної співпраці, при цьому, всі матеріали скануєте чи фотографуєте та передаєте мені  в електронній формі за допомогою  зручного для Вас засобу  зв’язку.

             

Будь-яка інформація, що стала мені відома  про клієнта, а також питання, з яких клієнт звертався до мене, зміст порад, консультацій, роз’яснень, складені мною документи, інформація, що зберігається на електронних носіях, та інші документи і відомості, одержані  під час здійснення адвокатської діяльності становлять адвокатську таємницю та не підлягає розголошенню.

             

Мої послуги є оплатними, тому, якщо ви шукаєте безкоштовну правову допомогу, тоді вам слід  звернутися до регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

             

Підчас консультації я не  надаю набір правової інформації, яку легко можна знайти в мережі інтернет, а конкретні відповіді та необхідний алгоритм дій, що приведе до вирішення проблеми. Якщо проблема є складною, мені може бути потрібен додатковий часу для вивчення ситуації.

               

Всі документи, які готує адвокат виконуються професійно  і в термін визначений законом або відповідно до домовленості  сторін та відповідають чинному законодавству.

             

Вартість мої послуг є обґрунтованою та співмірною по відношенню до складності справи. Враховуючи, що вартість вирішення   справи залежить не тільки від вартості роботи адвоката а також різного роду експертиз, перекладів та інших витрат,  Адвокат  вирішує справу з  оптимальними витратами, які намагається повністю покласти на іншу сторону по завершенні справи.

               

Вартість  усної консультації, на якій ви отримуєте відповіді на питання по вашій   справі, а також     детальний алгоритм наступних дій, становить  300 –  500 гривень в залежності від сладності питання. 

               

Якщо за результатами консультації  ми домовимося по умови співпраці  і Ви доручите мені здійснювати представництво та захист ваших прав та інтересів, то вартість первинної  консультації зараховується у розмір передоплати за  договором про надання правової допомоги.

             

Адвокат працює на підставі  договору про надання правової допомоги, який підписується між ним і клієнтом. У договорі  викладаються прозорі, чіткі та зрозумілі умови виконання адвокатом прийнятого доручення.