Стягнення боргів

Не всі сторони виконують свої  зобов'язання вчасно і в повному обсязі.  Як правило, борги виникають у зв'язку з невиконанням  різного роду договорів позики, купівлі-продажу, оренди, перевезення, підряду, тощо.  Левова частка справ про стягнення боргу між фізичними особами виникає через неповернення коштів за розпискою чи договором позики. На практиці бувають випадки необгрунтованого або помилкового  стягнення боргу. Особливо активно стягують борги банківські установи, мікрофінансові організації або так звані  колектори. В таких ситуаціях допомога адвоката є необхідною, оскільки існує ризик сплати зайвих коштів у вигляді штрафів чи пені.

СТЯГНЕННЯ БОРГУ В СУДОВОМУ ПОРЯДКУ  М.ЛЬВІВ


Стягнення проводиться  в три етапи:

Написання претензії передбачає повідомлення боржника про наявність боргу та пропозицію повернути борг в добровільному порядку. У випадку хоча б якогось реагування боржником та в залежності від причин несплати,   можна домовлятися з боржником про різні умови повернення боргу: прощення неустойки, відтермінування, розтермінування виплати боргу, тощо. Якщо боржник ігнорує претензію, не потрібно гаяти часу і писати позов  в суд. ВАЖЛИВО!!! Написання претензії не є обов'язковою умою стягнення боргу, тому в окремих ситуаціях  доцільно не писати претензію а відразу звернутися з позовом до суду.

Судовий порядок.  На цьому етапі, адвокат:

Виконавче провадження - завершальна стадія процедури стягнення боргу. Адвокат вчиняє наступні дії:

ЗАХИСТ ІНТЕРЕСІВ КЛІЄНТА ВІД НЕОБГРУНТОВАНИХ СТЯГНЕНЬ КРЕДИТОРІВ


ЯКЩО ВИ ОТРИМАЛИ:

за умови, якщо:

Ви маєте повне право неоплачувати спірний борг та звернутися за допомогою до адвоката.

       Захист від необгрунтованого стягнення здійснюється шляхом:

ВАЖЛИВО!!! Чинне процесуальне законодавство України встановлює жорсткі строки для подання відзиву, заперечення, апеляцій,  доказів до суду, тому у випадку їх пропуску,  не просто буде їх відновити та захистити Ваші права. 


ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ -  тел. 096 37 24 300                                                                                           

 

Отримати консультацію

Заповніть форму для отримання додаткової інформації щодо запису на консультацію, або наступними засобами: