З різних причин у власника бізнесу  виникає потреба закрити бізнес. Позбутися  бізнесу можна шляхом його ліквідації, продажу корпоративних прав або  банкрутства.   Враховуючи специфіку, продаж корпоративних прав та банкрутство в даному розділі не розлядаються.  Фактично ліквідація підприємства зводиться  до ліквідації за рішенням власника.  Такий спосіб припинення бізнесу має як переваги так і недоліки, тому підходить не у всіх випадках.   Ми детально аналізуємо стан підприємства  і у випадку доцільності та наявності економічної вигоди проводимо процедуру ліквідації ТОВ, ТДВ, ПП, АТ  і ФОПів у м.Львові та області.

 

 ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА У М. ЛЬВІВ  

 

ДОЦІЛЬНІСТЬ. Ліквідація  ТОВ, ТДВ, ПП, АТ  і ФОПів у м.Львові за рішенням власника  є доцільною за відсутності заборгованостей  у підприємства та при належному бухгалтерському забезпеченні.

ПРОБЛЕМНИМИ моментами є призначення позапланової податкової перевірки та тривалість самої процедури від  3 до 10 місяців і більше в особливо складних випадках. Зазначений  спосіб ліквідації не підходить тим, кому потрібно терміново закрити бізнес.

ПЕРЕВАГОЮ  ліквідації є те, що після проходження повної процедури   юридична особа закриває всі свої зобов’язання перед державою (зняття з обліку в податковій), працівниками та колишніми контрагентами. Власник чи керівник  підприємства не буде хвилюватися, що буде з його підприємством після переходу  корпоративних прав до іншої особи (у випадку продажу корпоративних прав), де буде знаходитися архів, особливо відомості по зарплаті.

_____________________________________________________________

ВАРТІСТЬ послуг  по ліквідації юридичних осіб починається від  – 9000,00грн. та залежить від  кількості працівників, оборотів, стану бухгалтерського обліку та інших обставин.

ВАРТІСТЬ послуг по ліквідації фізичних осіб підприємців починається від  – 4000,00грн.

У ВАРТІСТЬ послуг входить повний супровід процедури ліквідації.

_____________________________________________________________

За необхідності ліквідувати  ТОВ, ТДВ, ПП, АТ  і ФОПів у м.Львові  запрошую на безкоштовну  консультацію.