Придбання нерухомості є однією найбільш відповідальних вчинків в житті  громадянина  чи діяльності юридичної особи. Це пов’язано з вартістю нерухомого майна. Купуючи нерухомість одночасно можна купити і певну кількість проблем. У випадку відсутності кваліфікованої перевірки на юридичну чистоту об’єкта нерухомості, можна стати в майбутньому учасником затяжних судових процесів, які не завжди закінчуються позитивно, однак виснажують морально та фінансово.

Не завжди продавець є недобросовісним, інколи він  і сам не знає про ті проблеми, які чекають майбутнього покупця. Це пов’язано з тим,  що право власності  могло бути оформлене з порушенням чинного законодавства,  проігноровані вимоги земельного законодавства, право власності отримане в процесі не кваліфікованого узаконення самовільного будівництва, або набуте в порядку спадкування з порушенням права на обов’язкову частку та ін.

Особливо потрібно бути уважним  при   купівлі  квартири  в новобудові. У Львові,  квадратні метри пропонують десятки забудовників, більшість з них є добросовісними, однак, є і проблемні. Буває, що покупець просто не розуміє умов на яких він купує квартиру, очікує одне а отримує зовсім інше.  Серйозним ризиком є  оплата повної вартості  житла якого ще не існує, без вивчивчення репутації забудовника та всієї юридичної документації на об’єкт. Актуальним таке питання є для іногородніх громадян.

В такому випадку доцільно здійснити юридичну перевірку документації на будівництво, починаючи від законності отримання земельної ділянки закінчуючи  отриманням дозволу на будівництво.

При цьому, слід зазначити що витрати на юридичний супровід придбання нерухомості є не до порівняння по відношенню до тих витрат, які можуть виникнути у випадку придбання проблемних майнових прав на нерухомість.

Допомога кваліфікованого адвоката з нерухомості у м.Львів  дає можливість уникнути обману або додаткових витрат в майбутньому.

Мною розроблена система перевірки нерухомого майна (квартир в новобудові, на вториннному ринку, нежитлової нерухомості, земельних ділянок) що зводить до мінімуму  ризик купівлі проблемної нерухомості.

_________________________________________________________

АДВОКАТОМ НАДАЮТЬСЯ НАСТУПНІ ПОСЛУГИ:

_________________________________________________________

 

  • юридична перевірка договорів щодо придбання квартири та нежитлових приміщень в новобудові; 
  • консультації з питань купівлі – продажу, міни, дарування, внесення до статутного фонду господарського товариства, оренди нерухомості;
  • консультації з питань порядку користування нерухомістю, поділу, виділу частки   в нерухомому майні, а також юридичний супровід зазначених операцій;
  • розробка аналіз та юридичний супровід укладення  договорів  купівлі – продажу, міни, дарування, внесення нерухомого майна в статутний капітал товариства;
  • консультації з питань переведення житлових приміщень у нежитлові або навпаки;
  • консультації та юридичний супровід  узаконення самочинного будівництва;
  • консультації та юридичний супровід переведення садових, дачних будинків у жилі;
  • юридичний супровід укладення договору оренди державного чи комунального майна.

______________________________________________________________________________________________

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ – ТЕЛ. 096 37 24 300