Спадкове право – одне з найскладніших сфер в юриспруденції, оскільки поєднує значну кількість супутніх правових категорій та взаємопов’язане з такими  галузями права як сімейне, житлове, земельне,  податкове і навіть корпоративне. Враховуючи таку специфіку,  адвокат повинен бути також компетентним в зазначених галузях.     

За відсутності спорів між спадкоємцями, оформити спадщину можна самостійно, подавши заяву до нотаріуса за місцем знаходження спадкового майна. Однак, у  разі виникнення спору між спадкоємцями, виявлення дефектів в документах на майно або взагалі їх відсутність, прийняти спадщину без участі  адвоката не вийде.

Самостійно вирішувати  спадкові спори  явно не найкраще рішення,  додаткові проблеми гарантовані. Розв’язання складних спадкових  питань є не простим завданням навіть для кваліфікованого адвоката. Забезпечити найкращий  результат в процесі спадкування зможе  адвокат, який  має достатній досвід  та спеціалізується на вирішенні юридичних проблем, що виникають в процесі  спадкування.  


АДВОКАТ ПО СПАДКОВИХ СПРАВАХ  У М.ЛЬВІВ 


КОНСУЛЬТАЦІЇ З ПИТАНЬ СПАДКУВАННЯ; 

СПАДКУВАННЯ БІЗНЕСУ (КОРПОРАТИВНИХ СПРАВ);

ОСКАРЖЕННЯ (ОСПОРЮВАННЯ) ЗАПОВІТУ В СУДІ ;

ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА МАЙНО В ПОРЯДКУ СПАДКУВАННЯ;

ВІДНОВЛЕННЯ /ПРОДОВЖЕННЯ СТРОКУ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ ;

УСУНЕННЯ ВІД ПРАВА НА СПАДКУВАННЯ;

ОТРИМАННЯ ОБОВ’ЯЗКОВОЇ ЧАСТКИ У МАЙНІ СПАДКОДАВЦЯ; 

ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ ЗНАХОДЖЕННЯ ОСОБИ НА УТРИМАННІ СПАДКОДАВЦЯ; 

ВСТАНОВЛЕНЯ ФАКТУ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ;

ВСТАНОВЛЕННЯ ФАКТУ РОДИННИХ ВІДНОСИН З МЕТОЮ ПРИЙНЯТТЯ СПАДЩИНИ;

ЮРИДИЧНИЙ СУПРОВІД УКЛАДЕННЯ СПАДКОВОГО ДОГОВОРУ.


 ЩО Я ПРОПОНУЮ СВОЇМ КЛІЄНТАМ:


вивчення документів і правової ситуації, визначення перспективи судового спору;

аналіз судової практики, розробка стратегічних рішень необхідних для позитивного вирішення спору;

формування  необхідної доказової бази (витребування інформації та документів, організація проведення експертиз, тощо);

підготовка необхідних процесуальних документів (позовна заява, відзив, клопотання, мирова угода, апеляційна чи касаційна скарга, тощо);

представництво в суді;

апеляційне та касаційне оскарження;

правовий супровід виконання судового рішення.


ВАЖЛИВО !!! Співпраця Адвоката з Клієнтом починається з усної консультації в офісі Адвоката. В окремих випадках консультація може бути проведена за допомогою Viber, WhatsApp, Skype та інших засобів відеозв’язку. Під час консультації Адвокат з’ясовує  суть проблеми Клієнта та можливість її позитивного вирішення на підставі отриманої інформації  і представлених документів Клієнтом.  Для того, щоб отримати вичерпну відповідь, Клієнту рекомендується підготуватися до консультації,  пригадати усі обставини, зібрати  документи, які стосуються суті проблеми та  визначитися з питаннями на які він хоче отримати відповідь.

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ – ТЕЛ.0963724300