Ліквідація підприємства

 • Позбутися неприбуткового чи проблемного підприємства можна шляхом продажу корпоративних прав, ліквідації або банкрутства. В наш час великої популярності набув такий спосіб ліквідації юридичних осіб, як викуп корпоративних прав (експрес ліквідація). Така процедура не є ліквідацією, оскільки юридична особа не виключається з державного реєстру, відбувається лише заміна власників та керівника. Фактична ліквідація підприємства може відбутися за рішенням власника чи по завершенні процедури банкрутства. Ліквідація за рішенням власника має як переваги так і недоліки, і є вигідною не у всіх випадках.

 • У разі потреби закрити юридичну особу споочатку потрібно детально проаналізувати бухгалтерський облік, спрогнозувати наслідки податкової перевірки лише тоді приймати рішення про ліквідацію ТОВ, ТДВ, ПП, АТ чи іншого підприємства.

registration

Ліквідація підприємства у м. Львів

 • Доцільність

  Доцільність

  Ліквідація ТОВ, ТДВ, ПП, АТ і ФОПів у м.Львові є вигідною процедурою у разі відсутності у підприємства боргів та при належному бухгалтерському забезпеченні.

 • Проблемним

  Проблемним

  моментом є призначення позапланової податкової перевірки, яка може суттєво збільшити строки ліквідаційної процедури. Зазначений спосіб ліквідації не підходить тим, кому потрібно терміново закрити бізнес. Ліквідація не може бути завершена швидше ніж за три місяці.

 • Перевагою

  Перевагою

  ліквідації є те, що після проходження повної процедури юридична особа закриває всі свої зобов’язання перед державою (зняття з обліку в податковій), працівниками та колишніми контрагентами. Власник чи керівник підприємства не буде хвилюватися, що буде з його підприємством після переходу корпоративних прав до іншої особи (у випадку продажу корпоративних прав), де буде знаходитися архів, особливо відомості по зарплаті.

Вартість

послуг по ліквідації юридичних осіб починається від – 5000,00 грн. та залежить від кількості працівників, оборотів, стану бухгалтерського обліку, архіву та інших обставин

 • Вартість послуг по ліквідації фізичних осіб підприємців починається від – 4000,00грн.
 • У вартість послуг входить повний супровід процедури ліквідації
увага

Отримати консультацію

Заповніть форму для отримання додаткової інформації щодо запису на консультацію, або наступними засобами: