З різних причин у власника бізнесу  виникає потреба закрити бізнес. Позбутися  бізнесу можна шляхом його ліквідації, продажу корпоративних прав або  банкрутства.   Враховуючи специфіку, продаж корпоративних прав та банкрутство в даному розділі не розлядаються.  Фактично ліквідація підприємства зводиться  до ліквідації за рішенням власника.  Такий спосіб припинення бізнесу має як переваги так і недоліки, тому підходить не у всіх випадках.   Ми детально аналізуємо стан підприємства  і у випадку доцільності та наявності економічної вигоди проводимо процедуру ліквідації ТОВ, ТДВ, ПП, АТ  і ФОПів у м.Львові та області.

 

 ЛІКВІДАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВА У М. ЛЬВІВ  

 

ДОЦІЛЬНІСТЬ. Ліквідація  ТОВ, ТДВ, ПП, АТ  і ФОПів у м.Львові  є вигідною процедурою у разі відсутності   у підприємства боргів та при належному бухгалтерському забезпеченні.

ПРОБЛЕМНИМИ моментами є призначення позапланової податкової перевірки, яка може суттєво збільшити строки ліквідаційної процедури. Зазначений  спосіб ліквідації не підходить тим, кому потрібно терміново закрити бізнес. Ліквідація не може бути  завершена швидше ніж за три місяці.

ПЕРЕВАГОЮ  ліквідації є те, що після проходження повної процедури   юридична особа закриває всі свої зобов’язання перед державою (зняття з обліку в податковій), працівниками та колишніми контрагентами. Власник чи керівник  підприємства не буде хвилюватися, що буде з його підприємством після переходу  корпоративних прав до іншої особи (у випадку продажу корпоративних прав), де буде знаходитися архів, особливо відомості по зарплаті.


ВАРТІСТЬ послуг  по ліквідації юридичних осіб починається від  – 25000,00грн. та залежить від  кількості працівників, оборотів, стану бухгалтерського обліку та інших обставин.

ВАРТІСТЬ послуг по ліквідації фізичних осіб підприємців починається від  – 5000,00грн.

У ВАРТІСТЬ послуг входить повний супровід процедури ліквідації.


ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ – ТЕЛ. 096 37 24 300