Блог

  • Категорії

  • Ключові теми

  • Найновіші
  • Експертні статті

    12 Вересня 2018

    ЯК УЗАКОНИТИ ВЛАСНИЙ БУДИНОК. БУДІВЕЛЬНА АМНІСТІЯ В УКРАЇНІ.

    Узаконення самовільного будівництва в спрощеному порядку? В 2018році українцям вкотре дали можливість узаконити самочинно зведені об’єкти. Спершу були прийняті зміни до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пізніше розроблений Порядок  проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що…

    Читати далі
  • ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ: НОВІ ДОКУМЕНТИ ЗА НОВИМ ЗАКОНОМ

    З прийняттям Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» відбулися суттєві в корпоративному секторі. Наймасовішою формою господарювання в Україні є товариство з обмеженою відповідальністю, тому в даній статі буде йти саме про нього. Регулювання корпоративних правовідносин в ТОВ в порівнянні до законодавства, яке діяло до прийняття нового закону, набуло максимально диспозитивного характеру. Учасники…

    Читати далі
  • Спадкові справи

    12 Квітня 2019

    Продовження строку для прийняття спадщини

    Строк для прийняття спадщини Законом встановлений шестимісячний строк для прийняття спадщини, відлік якого починається з моменту смерті особи – спадкодавця.  Спадкоємці, які бажають прийняти спадщину мають подати заяву до нотаріуса у вищезазначений строк про прийняття спрадщини, за винятком спадкоємців, які постійно проживали зі спадкодавцем на час відкриття спадщини. Такі спадкоємці  вважаюся такими, що її прийняли…

    Читати далі
  • Сімейні справи

    8 Серпня 2019

    Поділ майна подружжя. Загальні правила

    Поділ майна подружжя в Україні За статистичними даними за 2020рік в Україні розлучилося майже 120 тисяч сімейних пар. Не у всіх випадках розірвання шлюбу закінчується отриманням рішення в суді. У колишніх чоловіка і дружини виникає низка невирішених питань в тому числі і поділ майна подружжя. В шлюбі сімейна пара набуває різноманітні активи – нерухомость, майнові…

    Читати далі
  • Сімейні справи

    15 Листопада 2019

    Визначення місця проживання дитини

    Які  обставини  впливають на  визначення місця проживання дитини після розлучення батьків?  Відповідаючи на це запитання, хотів би зазначити, що спори про визначення місця проживання дитини є однією з найбільш важливих категорій сімейних спорів, так як  такий спір має безпосередній вплив на подальшу долю дитини. Такі справи особливо актуальні в процесі розлучення. Вирішуючи справу, суд має…

    Читати далі
  • Сімейні справи

    10 Грудня 2019

    РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ. ЯК РОЗЛУЧИТИСЯ В СУДІ

    Якщо стосунки чоловіка та дружини зайшли в глухий кут, шлюбні відносини фактично припинені,  стає питання про розлучення. В даній статті буде йти мова про практичну сторону процесу розлучення. Шлюб може бути розірваний в органах РАЦСу або в СУДі. Розірвання шлюбу о органах РАЦСу відбувається за відсутності дітей та за взаємною згодою на розлучення, і як…

    Читати далі
  • Сімейні справи

    11 Грудня 2019

    СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ

    В ситуації, коли батько чи мати, які проживають окремо, безвідповідально ставляться до обов’язку утримувати своїх неповнолітніх дітей, закономірно виникає потреба в примусовому стягненні коштів на їх утримання. Для того з батьків, хто бажає надавати кошти на утримання дитини, не менш важливо оформити аліменти, щоб у майбутньому не бути звинуваченим в ухиленні від виконання батьківських обов’язків. …

    Читати далі
  • Консультації

    11 Січня 2020

    ОСПОРЮВАННЯ БАТЬКІВСТВА

    Чинне законодавство України визнає дитину яка народжена у шлюбі такою, що походить від подружжя. Дитина народжена до спливу десяти місяців після припинення шлюбу або визнання його недійсним також буде вважатися такою, що походить від цього подружжя. ХТО МОЖЕ ОСПОРИТИ БАТЬКІВСТВО 1.Особа, записана батьком, яка має сумніви щодо кровної спорідненості між нею та дитиною. Така особа має…

    Читати далі
  • Консультації

    12 Січня 2020

    ВСТАНОВЛЕННЯ БАТЬКІВСТВА

    З визнанням батьківства у чоловіка та дружини, які перебувають в шлюбі не виникає жодних проблем. А от у прихильників «сучасних» стосунків за певних обставин можуть виникнути непорозуміння  які прийдеться  вирішувати в суді. Встановити батьківство також можна заявами батьків дитини добровільно в РАЦСі. В цій консультації розкриті тільки основні  моменти,  про які потрібно бути обізнаним  у…

    Читати далі